English

Yönetim

Görseli büyütmek için üzerine tıklayınız

Devremülk Anlayışına Yeni Bir Soluk

Heramis Termal Tatil Köyü'nün işletmeciliği, İdasu Turizm ve İşletmecilik Ticaret A.Ş. tarafından yapılmaktadır.İdasu Turizm ve İşletmecilik Ticaret A.Ş. olarak yıllarca kazanmış olduğumuz yönetim tecrübemizi, Heramis Termal Tatil Köyü’nü ileriye taşımak ve bölgenin en prestijli tesisi olarak anılmasını sağlamak için kullanmaya devam ediyoruz.

2018 yılında yönetimini devraldığımız Tatil Köyünde, başta SPA merkezi olmak üzere yatırımlar yönetimimizce tamamlanmıştır. Tecrübeli yönetim kadromuz tarafından her detayı incelik ile düşünülerek yapılan yenileme faaliyetleri her sene düzenli olarak devam etmekte olup, Heramis Termal Tatil Köyü isminin hak ettiği en güzel noktaya taşımak en büyük hedefimizdir.

Her geçen gün, ileriye dönük yüzümüz ile yaptığımız çalışmalar sonucunda, termalde uzun dönem kiralama, günlük kiralama ve en önemlisi de devremülk anlayışına yeni bir soluk getirerek, tapuları hemen teslim edilen , yaptığı tatili aynı zamanda ileriye dönük bir yatırım olduğundan emin kat maliklerimize ulaşıp, hep birlikte "İyi ki Heramis Termal Tatil Köyü'nde bir ev aldım" diyen nice mutlu maliklerimiz ile birlikte hedefimize ulaşmak istemekteyiz.

İdasu'nun Misyonu, Ailecek Kaliteli Bir Tatil Deneyimi Yaşatmaktır

Yapmış olduğu yatırımın sonuçlarını almış, ailesi ve sevdikleri ile mutlu ve huzurlu tatiller yaşayan binlerce kat maliklerine ulaşmaktır.

İdasu'nun Vizyonu, Devremülk'e Yeni Nefes Getirmektir

Dönemsel mülk edinme sistemine getirdiğimiz yeni solukla, tam anlamıyla bitmiş işletmemiz ile hayalleri gerçekleştiren, hizmet anlayışı ile fark yaratmış bir yönetim olarak yorulmadan çalışmaya devam etmek…